FOTO: SITA

Ďakujem. Za hlasy, za podporu, za priateľov, o ktorých sa môžem oprieť, keď to najviac potrebujem. Nestihnem odpísať na všetky gratulácie, ale každú si prečítam.

Víťazstvo bolo tesné a beriem ho s pokorou. Ďakujem doterajšiemu županovi Pavlovi Frešovi za slušnú prácu, ktorú odvádzal pre Bratislavský kraj. Ďakujem protikandidátom Hanulíkovej, Krajcerovi, Ftáčnikovi, Mrvovi, Kusému a Uhlerovi za férovú politickú súťaž.

Ďakujem manažérovi kampane Braňovi Masarovičovi, a mojej pravej ruke Janke Lysákovej, ktorí verili vo víťazstvo ešte v čase, keď málokto iný. Ďakujem tímu SaS a Rišovi Sulíkovi za maximálnu podporu. Ďakujem koaličným partnerom OĽaNO, OKS, SMK, NOVA, Zmena zdola za to, že stáli za mnou. Ďakujem ľuďom z KDH a Sme rodina za ich podporu. Mám jeden cieľ: chcem to robiť poctivo a dobre.


A ďakujem svojim rodičom Jane a Emilovi, ktorí ma vychovali a dali mi do života všetko. Najviac dlžím svojmu šesťročnému synovi Jurkovi Antonovi, ktorý mal posledných 12 mesiacov zo mňa menej, ako si zaslúži. Zajtra absolvujem televízne diskusie, vypnem telefón a beriem ho na Pajštún a potom do kina alebo plávať.